Jak właściwie dobrać dekorację do wnętrza?

W zasadzie prędzej czy później na którymś etapie padnie to pytanie...

Wtedy zaczynamy się zastanawiać czy będą to rolety, plisy, a może firany i zasłony? 

Na co warto zwrócić uwagę czy wyborze dekoracji ?

Musimy zwrócić uwagę na to ile tak naprawdę mamy miejsca, a co za tym idzie możliwości w danym pomieszczeniu. Ilość przestrzeni w pomieszczeniu jest bardzo ważna czy wyborze dekoracji, tak samo jak i ustawienie mebli.

Czy wpada do niego dużo światła ? 
Jeżeli tak, to mamy szczęście! Wówczas w zasadzie większość rozwiązań dostępnych na rynku sprawdzi się u nas  
Nieco trudniej dzieje się w momencie, kiedy jednak mamy za oknem dużo drzew, wysokie zabudowy, które zabierają nam dostęp do światła dziennego 
Nie w każdym pomieszczeniu sprawdzą się zarówno rolety jak i firany. 

Te pierwsze z pewnością nadadzą nieco bardziej nowoczesny charakter naszemu wnętrzu, natomiast tkaniny firanowe sprawią, że Twoja sypialnia czy salon staną się nieco bardziej przytulne czy klasyczne. 

Dlatego jeżeli za bardzo nie wiesz jak ugryźć ten temat warto skontaktować się ze specjalistą w tym zakresie...... i tu wkraczamy my ! 

Zadzwoń do nas, umów się na wizytę domową, +48531133667 a z pewnością coś wymyślimy by ten problem już nie zaprzątał Ci już głowy. 
Możesz również wysłać maila z zapytaniem na : tinafirany@gmail.com
Wyślij kilka zdjęć pomieszczenia, rzut, wątpliwości jakie Cię trapią, a wówczas również się z Tobą skontaktujemy i podpowiemy jakie rolety, firany czy zasłony sprawdzą się w Twoim wnętrzu. 

Pamiętaj, że nie działamy tylko na terenie  Łodzi, działamy w zasadzie na terenie całej Polski

Pozdrawiamy !

 

0
Feed